Cedos – це аналітичний центр і спільнота, що досліджує соціальний розвиток в Україні з 2010 року (детальніше про нас). Зараз організація працює над аналізом можливостей відновлення і зменшення негативних наслідків війни у сферах житла, освіти, соціального захисту, а також місцевого розвитку. Окрім досліджень і аналітики, Cedos займається поширенням знань і залученням громад до прийняття рішень, допомагає покращити державні політики і працює над розвитком спільноти підтримки прогресивних змін.

Що ми очікуємо

  • Обізнаність і інтерес до роботи з темами Cedos, наприклад, освітньою, житловою, соціальною політикою, місцевим розвитком. Готовність відстоювати наші цінності.
  • Досвід планування та проведення соціальних досліджень, навички аналізу кількісних та якісних даних. Досвід роботи з R, Python, SPSS буде перевагою.
  • Вміння писати аналітичні тексти українською та англійською мовами.
  • Досвід роботи або розуміння контексту роботи у громадському секторі буде перевагою.

Що на вас очікує

  • Проведення досліджень, у перспективі – планування та координація дослідницьких проєктів.
  • Збір та аналіз кількісних і якісних даних, написання дослідницьких звітів, аналітичних документів, блогів, коментарів. Можливо, аналіз публічних політик, участь в адвокації.
  • Проведення презентацій результатів досліджень. Можливо, участь у проведенні воркшопів, тренінгів, публічних лекцій та інших навчальних заходів.

Загальні питання

Організація має дружню корпоративну культуру з повагою до професіоналізму та особистих кордонів. Cedos має офіс у Києві, також налагоджена практика дистанційної роботи. 

Ми шануємо різноманіття і особливо вітаємо заявки від людей, що належать до вразливих груп, які зазнавали чи зазнають систематичного пригноблення та дискримінації.

Якщо вас зацікавила ця пропозиція, будь ласка, надішліть на адресу info@cedos.org.ua з назвою позиції, на яку ви претендуєте («Соціолог_иня»), у темі листа такий перелік документів:

  1. ваше CV;
  2. мотиваційний лист українською мовою у довільному форматі з відповіддю на питання, чому ви хочете долучитися до команди Cedos – окремим файлом, не довшим за 1 сторінку.

Документи будуть опрацьовуватися у порядку надходження. Ми прагнемо закрити позиції якнайшвидше. Як тільки знайдемо кандидаток чи кандидатів, з якими домовимося про співпрацю, відповідні пропозиції в цьому оголошенні будуть помарковані таким чином, щоби їхня неактуальність була зрозумілою.