Анонс події

10 жовтня о 14:00 за київським часом відбудеться інформаційна сесія, де буде представлено умови конкурс міні-грантів на дослідницькі проєкти в громадах від Cedos та IEP, а також буде можливість поставити питання. Сесія відбудеться онлайн через платформу Zoom, запис буде доступний публічно на сайті Cedos.

Реєстрація на інформаційну сесію за посиланням: https://bit.ly/3PB4UCp

Нагадуємо, на конкурсних засадах буде надано два міні-гранти по 5 000 євро на реалізацію дослідницьких проєктів. Переможці отримають також консультаційну та експертну підтримку щодо розробки дизайну дослідження і його методологічної реалізації.

Конкурс відбувається в межах проєкту «UA Transformation Lab», що є спільним проєктом IEPCedosФонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Центру «Нова Європа» і реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Метою проєкту є посилення українських аналітичних центрів та громадських організацій, поглиблення їхньої співпраці з місцевими органами влади і надання необхідних інструментів для ефективного сприяння процесам відновлення та євроінтеграції.

Заявки приймаються від організацій громадянського суспільства (офіційно зареєстрованих громадських чи благодійних організацій). 

  • Аби подати заявку, заповніть, будь ласка, анкету англійською мовою: https://bit.ly/48xWHaF
  • Заявки приймаються до 23:59, 22 жовтня 2023 року.
  • Дізнатися більше про умови конкурсу: https://bit.ly/46w4BQj

Запитання щодо процесу подання заявки, відбору або проєкту загалом просимо надсилати на електронну пошту regrant@cedos.org.ua з темою листа «Питання».

Відео події