Анонс події

Метою маршу є привернення уваги до проблем розвитку Києва й домінування інтересів інвесторів і забудовників над потребами громади. Головна вимога Маршу — справедливе і комфортне місто для всіх.

Жительки та жителі Києва потерпають від заторів і переповненого громадського транспорту, брудного повітря і води. Міські органи влади не дбають про інклюзивність, адаптацію до змін клімату, боротьбу з бідністю і бездомністю, врахуванняпотреб різних соціальних груп у розвитку міста. У Києві немає соціального житла, а зелені зони та пам’ятки архітектури руйнуються заради нового будівництва і отримання ренти від нерухомості. Київ має менше прав самоврядування, ніж усі інші міста і громади країни.

«Справедливе місто — це коли кожен і кожна мають дім і мають роботу і можуть доїхати з дому на роботу, не відчуваючи огиди і безпорадності. Це місто, яке працює в інтересах його жителів, а не інвесторів, які тягнуть нас в пекло. Справедливе місто — це коли по київських тротуарах зможуть пересуватися люди з інвалідністю», — сказав під час оголошення «Маршу за Київ!» директор Cedos Іван Вербицький.

Участь Cedos в організації події не означає підтримки усіх позицій та діяльності всіх інших ініціатив-співорганізаторів. Ми беремо участь в організації маршу, щоби відстояти цінності справедливого, обґрунтованого і соціально орієнтованого міського розвитку. Запрошуємо вас приєднатися!

Зареєструватися на Марш як учасниця чи учасник можна за допомогою бота.

Також долучайтеся до збору коштів на організаційні витрати для проведення Маршу. Ваші внески допоможуть із технічним забезпеченням та промоматеріалами для події. Підтримати Марш можна за посиланням.

Подія у Фейсбуці.