Анонс події

З чого виріс Український урбаністичний форум і дослідження мережі міських ініціатив? Як створювали і розвивали Mistosite? Про це та інше керівник проектів Аналітичного центру CEDOS Іван Вербицький розповість на зустрічі "Міський активізм в Україні" 4 лютого.

На зустрічі ми поговоримо про те, чому деякі ініціативи трансформувалася у впливові громадські організації, а частина активістських спільнот перестали взаємодіяти і більше не роблять нічого разом. Та як зробити так, щоб міста, вулиці, парки і площі стали просторами соціальної взаємодії.

Захід для нас, серед іншого - можливість поділитися досвідом кількарічного проекту з посилення громадської участі в українських містах. Приходьте, думатимемо вголос разом.

Аналітик і соціолог Іван Вербицький є керівником проекту "Посилення громадської участі в українських містах". З 2015 року Аналітичний центр CEDOS працює над дослідженням і посиленням мережі активістських ініціатив в українських містах, а також посиленням активістських мереж через стратегічні зустрічі та медіа-платформу Mistosite.

Захід відбудеться в Києві в Urban Space 500 за адресою вул. Бориса Грінченка, 9 о 19:00.

Вхід вільний. Реєстрація не потрібна.