Анонс події

Український урбаністичний форум святкує день народження!

19 червня у Хмельницькому мав би розпочатися третій УкрУрбанФорум. Пандемія і карантин підштовхнули нас до зміни формату події, і вже протягом місяця форум триває онлайн. Однак, 19 червня є особливим днем, який ми хочемо відсвяткувати разом з друзями. Запрошуємо урбаністок і урбаністів у п’ятницю 19 червня, з 15:00 до 19:00 на онлайн вечірку і нетворкінг.

Під час цієї події ми спробуємо максимально відтворити атмосферу форуму. Будемо не лише розважатися, а й дискутувати про важливі теми і проблеми розвитку наших міст.

Для цього ми відкриваємо реєстрацію для охочих презентувати і обговорити теми, з якими вони працюють, у форматі баркемпу під час заходу.

Баркемп – це простір паралельних сесій, які модерують учасники та учасниці для обговорення різних тем, представлення кейсів і досвідів. Учасники та учасниці самостійно заявляють свої теми і модерують обговорення.

Якщо ви хотіли б презентувати і обговорити тему/проблему під час вечірки, будь ласка, зареєструйтесь за цим посиланням: bit.ly/_Vechirka. Ми продовжили делайн до 15 червня. Будемо дуже раді вашим ідеям!

Реєстрація для всіх учасниць і учасників вечірки тут: bit.ly/uchast_u_Vechirtsi. Детальний розклад вечірки шукайте внизу.

Фасилітуватимуть подію:

  • Олена Ангелова – фасилітаторка, тренерка, дизайнерка розвиваючих програм, кліматична активістка.
  • Каріна Фурса – співголовуюча у правлінні громадської організації Інша Освіта / Insha Osvita, фасилітаторка міжнародної тренерської мережі Theodor-Heuss-Kolleg.

Подія є частиною Українського урбаністичного форуму 2020, який відбувається онлайн через карантин. Під час цьогорічного форуму ми говоримо про те, як міста розвиваються в умовах ринкової економіки. А також які соціальні, політичні та економічні процеси стоять за типовими проблемами українських міст у сферах житла, міграції, транспорту, екології, зайнятості, культури, публічного простору.

Проєкт відбувається за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine. Головний медіапартнер: Mistosite. Ілюстрації: Ганна Іваненко.