Анонс події

Запрошуємо вас на вступну онлайн-подію в рамках Українського урбаністичного форуму 2023!

Коли: 20 липня, 14:00-15:45
Де: подія пройде у ZOOM, для участі зареєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/3pFwtSl
Мови події: англійська та українська з синхронним перекладом.

Під час цієї онлайн-події ми обговоримо прогресивні житлові політики та рішення, які впроваджуються у містах Німеччини та Швейцарії. Ми звернемо увагу саме на досвід цих країн, адже Лейпциг та Цюрих активно співпрацюють з Вінницею, у якій пройде цьогорічний Український урбаністичний форум 2023. Крім цього, ми обговоримо австрійську модель доступного житла та рішення, які можуть бути корисні для українських міст.

Спікер_ки:

  • Фелікс Вольгман, містопланувальник та співвласник Bürogemeinschaft Gauly & Volgmann (Лейпциг). Фелікс розповість про те, як створювати жваві та інклюзивні райони та як інструмент контрактів для міського розвитку використовується у Німеччині.
  • Ларс Карбе, директор з питань реконструкції, OneUkraine (Берлін). Ларс розповість про роль міст у впровадженні прогресивних житлових політик.
  • Дженіфер Дуйн, виконавча директорка ETH Wohnforum (Цюрих); Дженіфер зверне увагу на переваги та складнощі у розвитку кооперативного руху.
  • Джонатан Кішкель, колишній президент житлового кооперативу Cooperative Kalkbreite (Цюрих). Джонатан поділиться досвідом організації роботи житлових кооперативів, а також розповість про взаємодію муніципалітетів і кооперативів.
  • Назар Коваленко, Інститут розвитку міст (Вінниця). Назар розповість про досвід Вінниці у житловій політиці та про втілення програми доступного житла у міст.

Чекаємо усіх на форумі у Вінниці, 28-29 липня.

Вхід вільний за реєстрацією: https://bit.ly/ukrurbanforum_2023

Програма Українського урбаністичного форуму: https://t.ly/_6tB

Подія проходить в рамках Українського урбаністичного форуму, який організовує Cedos за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля. Онлайн-подія відбувається у співпраці з проєктом «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Швейцарії.

Відео події