Анонс події

Що таке джентрифікація та чи є вона в Україні?

Джентрифікація стала глобальним феноменом, з яким стикаються різні міста: Київ, Берлін, Нью-Йорк. Однак, чи можемо ми порівнювати «джентрифікації» у різних куточках світу між собою? Яка роль міських політик у цих процесах? Як нам у майбутньому досягнути доступних, демократичних і соціально справедливих міст?

У своїх роботах Матіаш Бернт порівнював те, як відбувається джентрифікація у Лондоні, Берліні, Санкт-Петербурзі. Під час лекції він розповість про схожість і різницю цих процесів, а також про те, які уроки ми можемо з цього винести.

PD Dr. habil. Матіаш Бернт є старшим дослідником в Leibniz Institute for Research on Society and Space в місті Еркнер, Німеччина, він також є лектором в Берлінському університеті імені Гумбольдта. Як міський дослідник Матіаш Бернт вивчає джентрифікацію, міське врядування і житлову політику, та активно публікує свої роботи на ці теми.

Після лекції відбудеться обговорення з дослідницями й дослідниками про джентрифікацію в українському контексті.

Учасни_ці обговорення:

  • Павло Федорів – географ, аналітик Cedos.

  • Альона Ляшева – дослідниця житла.

Модераторка: Анастасія Боброва, координаторка Українського урбаністичного форуму.

Подія пройде онлайн 2 червня, о 14:00. Захід відбудеться англійською з синхронним перекладом українською. Для участі просимо зареєструватися. Посилання на zoom ми надішлемо усім, хто зареєструються, напередодні події.

Програму форуму шукайте тут.

Захід є частиною Українського урбаністичного форуму «Після завтра», який проводить Cedos за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine.