Анонс події

Про можливості спільного вирішення проблем та використання ресурсів жителями Подолу аналітикиня центру CEDOS розповість за результатами свіжого дослідження у вівторок, 24 квітня, за підтримки Подільської РДА.

Аналітичний центр CEDOS, ГО “Хмарочос” та Подільська районна державна адміністрація в м. Києві  запрошують на презентацію дослідження “Поділ. Потенціал до громадотворення”.

На презентації ви дізнаєтеся:

  • в чому, на думку мешканців, унікальність Подолу та його ресурс;

  • як жителі Подолу сприймають свою громаду, навколо яких питань люди в цих територіальних одиницях готові об’єднуватися;

  • що на Подолі варто зберігати і підсилювати: за що жителі люблять свій район;

  • чого в районі наразі не вистачає;

  • як вдало комунікувати з жителями району та залучати людей для вирішення проблем: де жителі готові сприймати інформацію про життя свого району, як люди ставляться до громадських організацій, чи мають досвід попереднього об’єднання, до вирішення яких проблем готові долучитися.

Презентація відбудеться у вівторок, 24 квітня, о 17:00 у актовій залі будівлі Подільської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою Контрактова площа, 2.

Спікерки та спікери:

  • Марія Грищенко - авторка дослідження, залучена аналітикиня CEDOS

  • Тарас Кайдан - представник ГО “Хмарочос”

До сесії питань-відповідей після презентації запрошуються всі відвідувачки та відвідувачі заходу.

Вхід безкоштовний за умови реєстрації за посиланням http://bit.ly/GromadaPodolu до 12:00 23 квітня.

Дослідження “Поділ. Потенціал до громадотворення” було проведене у 2017 році за спеціально розробленою саме для нього методологією.

Щоб зробити висновки про Поділ, ми попросили людей, що живуть у цьому районі вже хоча б два роки, відповісти на наші питання. А ще ми задокументували, як жителі Подолу картографують своє бачення важливих для них місць. Під час опитування та мапування ми взяли до уваги думку людей різного віку і статі, а також рівномірно опитали всі умовні мікрорайони Подолу.

Дослідження здійснено Аналітичним центром CEDOS в рамках проекту ГО «Хмарочос» «Підсилення сталих ініціатив громади Старого Подолу» за підтримки Pact Inc.