Анонс події

Запрошуємо на презентацію дослідження «Соціальні послуги для ветеранів та ветеранок у громадах: виклики і потреби», яке Cedos здійснив на замовлення правозахисного центру для військовослужбовців «Принцип».

Коли? 18 січня, 11:00-14:00, онлайн та офлайн у Києві.

Реєстрація: bit.ly/3SfTzu9

Про що це дослідження? 

  • Дослідження присвячене тому, як у громадах організований процес надання соціальних послуг ветеранам та ветеранкам, оскільки саме до них відбуватиметься повернення після звільнення зі служби чи демобілізації.
  • У ньому ми спробували подивитися на послуги крізь призму готовності та спроможності громад їх надавати.
  • Для цього було проведено глибинні інтерв’ю в громадах, зокрема з фахівцями та фахівчинями, що безпосередньо залучені у цей процес.
  • Сподіваємося, що результати дослідження та розроблені рекомендації спонукатимуть відповідальні органи переглянути та покращити наявну систему надання соціальних послуг ветеранам та ветеранкам.

Від Cedos участь у презентації візьмуть участь Наталія Ломоносова, старша аналітикиня та координаторка напрямку соціальної політики, атакож аналітикиня Аліна Хелашвілі.

Над дослідженнням також працювали наші ексертки та експерти: Юлія Назаренко, Тамара Хурцидзе та Валерій Мілосєрдов

Дедлайн реєстрації — 17 січня. Кількість місць на локації обмежена. Підтверджені учасники та учасниці отримають лист із деталями на електронну пошту.

Дослідження зроблене командою аналітичного центру Cedos на замовлення правозахисного центру для військовослужбовців «Принцип» завдяки підтримці програми Український Фонд Швидкого Реагування, що втілює IREX за підтримки Державного департаменту США. Зміст є виключною відповідальністю Громадської організації «Правозахисний центр «Принцип» і необов'язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

Відео події