Що шукаєте?

Наталія Ломоносова

аналітикиня Cedos

Дослідницькі інтереси:

соціальна політика, праця і зайнятість, трудова міграція

Соціальні мережі:

Приєднавшись до команди Cedos у 2019 році, займається дослідженнями у сфері соціальної та житлової політики, зайнятості та міграції. Зокрема, була співавторкою дослідження про бар’єри у доступі жінок-мігранток до гідної праці та комплексного дослідження про житлову політику в Україні. Займається моніторингом впливу пандемії коронавірусу на соціальну справедливість, трудові права та соціальний захист населення.

Крім експертизи у проведенні соціальних досліджень та аналізу політик, має досвід менеджменту дослідницьких проєктів на координації публічних заходів. Зокрема, у 2020 координувала міжнародний форум «Соціальні виміри міграції: виклики, права, надії», організований у партнерстві з Європейським університетом Віадріна у Франкфурті-на-Одері.

Вивчала культурні студії та соціологію в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», де наразі здобуває PhD-cтупінь з соціології та соціальних трансформацій. Її PhD-дослідження присвячене прекарності праці опосередкованої цифровими платформами та мобільними додатками, а також ролі технологій у в організації праці та контролю над працівниками.

Також вивчала соціальну політику в Карловому університеті (Прага) в рамках програми студентської мобільності. Провела рік волонтеркою в Autodidaktische Initiative e.V. — громадському центрі горизонтальної освіти, філософії та інтервенції у Ляйпцигу, Німеччина.

З 2015 року — парт-тайм співредакторка та координаторка проєктів онлайн-видання Політична критика.