Анонс події

28 квітня о 14:00, відбудеться презентація дослідження «Вплив війни на молодь в Україні».

Мета дослідження – проаналізувати вплив повномасштабного російського вторгнення на становище української молоді, а також надати рекомендації та пропозиції щодо того, як краще їх підтримувати та залучати до процесу відновлення, зокрема після війни.

У рамках дослідження було проведено глибинні інтерв'ю та фокус-групи серед молоді віком від 14 до 35 років на території підконтрольній Україні та молоді, яка виїхала за кордон через повномасштабне вторгнення.

Спікерами на заході: Постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє, Постійний представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль, заступниця Міністра молоді та спорту Марина Попатенко, представники дослідницької агенції Info Sapiens Дмитро Савчук та ГО «Аналітичний центр Cedos» Іван Вербицький.

Дослідження було проведене аналітичним центром Cedos і дослідницькою агенцією Info Sapiens за ініціативи, а також фінансової, технічної та організаційної підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН), Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) та Міністерства молоді та спорту України.

Відео події