Анонс події

Якими є причини кризи житла в Україні? Чи справді іпотечне кредитування здатне вирішити ці проблеми та для кого? Що і кому робити із сектором оренди житла? Яким чином вже найближчим часом частка тих, у кого є житло у приватній власності, може насправді зменшитись, та які позитиви можуть у цьому бути?

Наприкінці 2019-го аналітичний центр CEDOS опублікував найповніше на сьогодні видання про житлову політику в Україні. Воно стало результатом проєкту, який включав аналіз законодавства, даних статистики, результатів житлових програм і загальнонаціонального соціологічного дослідження, а також експертних інтерв'ю та міжнародного досвіду.

В рамках події експерт_ки аналітичного центру CEDOS дадуть відповідь на нагальні питання стосовно житла в Україні, а також окреслять, якою має бути житлова політика для гарантування права на житло для всіх.

Наталія Ломоносова – аналітикиня соціальної політики у містах, праці, зайнятості і трудової міграції центру CEDOS. Співредакторка видання «Політична критика». Магістриня й аспірантка соціології Національного університету "Києво-Могилянська академія"

Павло Федорів – географ аналітичного центру CEDOS. Досліджує житло та житлову політику, зокрема їхній вплив на міську географію та соціальні нерівності. Магістр географії та програми з урбаністики 4Cities (Брюссель, Відень, Копенгаген, Мадрид).

Вхід вільний за реєстрацією: http://bit.ly/2w7T2mp