Анонс події

Український урбаністичний форум – щорічна подія для обміну досвідом та мережування активіст_ок, дослідни_ць, представни_ць органів влади та усіх, хто зацікавлені у справедливому та сталому розвитку українських міст.

«Спільний дім» — саме так звучить тема цьогорічного форуму, якою ми хочемо підкреслити важливість комфортного дому для всіх. Питання житла є одним із ключових для відновлення і розвитку українських міст, а проблема нестачі доступного і якісного житла лише загострилася за час повномашстабної війни.

Повна програма у PDF

Коли? 28-29 липня, 2023 року
Де?
 Вінниця

На вас чекають лекції про житлову політику, панельні дискусії про планування міст, регіональний розвиток і вплив війни на різні соціальні групи. Крім цього під час спеціальних воркшопів ми спробуємо разом зрозуміти, як можна використати закордонний досвід розвитку соціального житла в українському контексті, а також обговорюватимемо важливість залучення жителів і жительок до відновлення міст.

Форма реєстрації: https://bit.ly/ukrurbanforum_2023
Подія в Facebook: https://bit.ly/3IQ26i5

Форум організовує аналітичний центр Cedos за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля. Головний локальний партнер цьогорічного форуму — Інститут розвитку міст, організація, яка вивчає передові практики міського розвитку та сприяє їхньому впровадженню у Вінниці.

Серед цьогорічних партнерів форуму також: Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Посольство Королівства Нідерландів в Україні, Вінницька міська рада, Агенція просторового розвитку (Вінниця), Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за фінансової підтримки Урядів Німеччини та Швейцарії, Асоціація учасницького розвитку громад, Vidnova Fellowship, урбаністична платформа Mistosite, міський журнал «Хмарочос».

Участь безкоштовна. Організатори, на жаль, не мають можливості покрити проїзд на форум, проживання чи харчування.