Анонс події

27 лютого їдемо в Хмельницький. Хочете долучитися до організації Українського урбаністичного форуму 2020 і базуєтеся в Хмельницькому? Це ваш шанс.

Команда співорганізаторок/-ів Українського урбаністичного форуму 2020 Анастасія Боброва з CEDOS, Дмитро Райфшнайдер і Олена Джула-Райфшнайдер із громадської ініціативи Proprostir шукатимуть партнерств для підготовки третього УкрУрбанФоруму в Хмельницькому.

Запрошуємо всіх охочих разом подумати про можливі формати і теми обговорень цьогорічного форуму, а також долучитися до його організації.

Зустріч відбудеться 27 лютого з 18:30 до 20:30 у приміщенні Молодіжного центру за адресою м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 63.

Перший УкрУрбанФорум відбувся в травні 2018 року в Києві. Його темою було “Що таке справедливе місто?”. Минулого року форум з темою “Люди. Місто. Завод ” пройшов у Запоріжжі. У 2020 році черговий Український урбаністичний форум вирушає у Хмельницький. Під час цьогорічної події ми говоритимемо про розвиток міст в умовах ринкової економіки і шукатимемо відповідь на питання “Ринок вирішить?”.

Український урбаністичний форум — це щорічний захід для знайомств, мережування, навчання та обміну досвідом українського урбаністичного руху. Його організатором є Аналітичний центр CEDOS, а головним медіа-партнером – українська урбаністична платформа Mistosite. Форум проходить за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine. Локальними партнерами у 2020 році стануть громадська ініціатива Proprostir, Агенція розвитку Хмельницького та Хмельницька міська рада.