Анонс події

У межах проєкту «Не залишити нікого осторонь: громадська участь для планування відновлення громад» аналітичний центр Cedos пропонував 10 територіальним громадам допомогу з учасницького планування відновлення і розвитку та пошуку рішень для актуальних викликів. Громади, які взяли участь у проєкті, були відібрані у межах відкритого конкурсу, який відбувся у березні 2023 року.

У межах проєкту протягом травня-жовтня 2023 року з відібраними громадами працювали команди експертів і експерток у сфері залучення жителів та жительок, проведення досліджень, просторового та стратегічного розвитку, роботи зі спадщиною, освіти, соціального захисту, житла та міського планування.

У четвер, 30 листопада, з 14:00 до 16:00 за київським часом запрошуємо на підсумкову конференцію в межах проєкту «Не залишити нікого осторонь: громадська участь для планування відновлення громад». Під час події експертки проєкту представлять результати роботи з відібраними громадами, а представниці Сергіївської та Косівської громад поділяться досвідом залучення мешканок і мешканців до розробки програми комплексного відновлення й комплексного плану просторового розвитку у межах проєкту.

Вітальне слово

  • Таміла Коноплицька, радниця з моніторингу Програми «U-LEAD з Європою»;
  • Іван Вербицький, директор аналітичного центру Cedos.

Учасниці й учасники конференції

  • Марія Грищенко, соціологиня, експертка у сфері учасницького планування, ключова експертка проєкту;
  • Дарина Пирогова, соціологиня, дослідниця, консультантка у сфері стратегічного розвитку та залучення громадськості, експертка проєкту;
  • Аліна Хелашвілі, аналітикиня Cedos, експертка проєкту;
  • Олеся Шевчик, головна архітекторка, заступниця начальника відділу житлово-комунального господарства, будівництва та архітектури Косівської громади Івано-Франківської області;
  • Ірина Гринь, начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій Сергіївської громади Полтавської області.

Модераторка — Олена Сирбу, старша аналітикиня Cedos, координаторка проєкту «Не залишити нікого осторонь: громадська участь для планування відновлення громад»

Подія відбудеться онлайн у Zoom. Для того, щоби взяти участь події та мати змогу приєднатися до дискусії, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/C58C8v2qVzkiveKN7

Ця подія відбудеться за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Польщі, Данії та Словенії. Зміст цієї події є виключною відповідальністю її учасників та не обов’язково відображає позицію Програми «U-LEAD з Європою», Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Польщі, Данії та Словенії.

Відео події