Анонс події

Аналітичний центр CEDOS запрошує на презентацію та обговорення дослідження процесу прийняття міських рішень у Харкові 29 березня об 11:00.

У 2017-2018 році аналітикині CEDOS дослідили процеси взаємодії міської влади з громадянським суспільством та прийняття рішень міськими органами влади. Дослідження охопило п’ять українських міст.

Які механізми дозволяють враховувати потреби жительок і жителів у процесі прийняття рішень? Які кращі практики існують у цій сфері? Що у такій взаємодії варто змінити, щоб вона була більш ефективною?

Щоб відповісти на ці питання, ми опитали службовиць та службовців і представниць та представників громадського сектору у Львові, Харкові, Києві, Вінниці та Миколаєві, а також здійснили аналіз міських стратегічних документів.

Під час презентації у вас буде можливість ознайомитися з результатами дослідження у Харкові, а також обговорити його результати.

Вхід вільний, попередня реєстрація обов’язкова. Зареєструватися можна тут: http://bit.ly/reyestracia_Harkiv

Орієнтовний розклад заходу:

11:00 - 11:15 - вітальна кава
11:15 - 12:00 - презентація дослідження, запитання-відповіді
12:00 - 12:30 - панельна дискусія
12:30 - 13:00 - обговорення

Презентуватиме та модеруватиме аналітикиня CEDOS Dasha Pyrogova.

Презентація відбудеться в Харківській школі архітектури за адресою вул. Конторська, 5, велика зала на другому поверсі.

Захід відбувається в рамках проекту “Посилення громадянської участі в українських містах” за підтримки Фундації Чарльза Стюарта Мотта.