Анонс події

У п’ятницю, 15 липня о 13:00 за київським часом ми проведемо трансляцію, на якій обговоримо і оцінимо розділ проєкту національного Плану відновлення України, що стосується житла і житлової політики.

Національна рада з відновлення України від наслідків війни була створена 21 квітня 2022 року Указом Президента України Володимира Зеленського. У складі Ради було утворено 23 тематичні робочі групи, які складалися із тематично вужчих підгруп. Так, в рамках робочої групи “Будівництво, містобудування, модернізація міст та регіонів України” діяла підгрупа “Житлова політика”. Результатом роботи Ради став Проєкт Плану відновлення України, що складається із 23 тематичних розділів, напрацьованих кожною із робочих груп. Саме цей проєкт план Уряд України презентував на Конференції з питань відновлення України у Лугано 4-5 липня. Сам проєкт плану доступний за посиланням: https://ua.urc2022.com/plan-vidnovlennya-ukrayini

Під час трансляції директор Cedos Іван Вербицький та аналітикиня Cedos Анастасія Боброва проаналізують пропозиції проєкту Плану відновлення, які стосуються питань житла і житлової політики, а також оцінять можливості і ризики цих пропозицій.

Розмова транслюватиметься на фейсбук-сторінці Cedos. Запис також опублікуємо на ютуб-каналі Cedos: https://www.youtube.com/c/CedosOrgUa. Його також можна буде послухати в аудіоформаті подкасту «Аналітичний центр» на різних платформах, зокрема, Anchor, Google podcasts, Apple podcasts, НВ Подкасти.

Відео події