Cedos – це аналітичний центр і спільнота, що досліджує соціальний розвиток в Україні з 2010 року (детальніше про нас). Зараз організація працює над аналізом можливостей відновлення і зменшення негативних наслідків війни у сферах житла, освіти, соціального захисту, а також місцевого розвитку. Окрім досліджень і аналітики, Cedos займається поширенням знань і залученням громад до прийняття рішень, допомагає покращити державні політики і працює над розвитком спільноти підтримки прогресивних змін.

Зараз ми працюємо над кількома проєктами у сфері відновлення, місцевого розвитку і залучення людей до прийняття рішень у громадах. Шукаємо старшу експертку або старшого експерта, яка або який могли б очолити наші зусилля в цьому напрямку.

Що ми очікуємо:

 • Обізнаність, інтерес і досвід роботи з темою місцевого розвитку, урбаністики, відновлення і партисипації.
 • Готовність відстоювати цінності Cedos.
 • Знання англійської мови на рівні, достатньому для роботи з документами, спілкування з партнерами та донорами.
 • Досвід організації роботи команд, проєктного менеджменту, координації і організації процесів (або готовність і спроможність швидко розібратися в цьому).
 • Досвід організації та проведення подій (тренінгів, воркшопів, конференцій) буде перевагою.
 • Досвід роботи з соціологічними дослідженнями, аналітикою і/або адвокацією буде перевагою.
 • Досвід роботи або розуміння контексту роботи у громадському секторі, написання грантових заявок і підготовки проєктних пропозицій буде перевагою.

Що вас очікує:

 • Координація роботи напрямку місцевого розвитку Cedos, зокрема, концептуальне планування роботи як всього напрямку, так і окремих проєктів, взаємодія з партнерами і всередині організації.
 • Методична підтримка процесів консультування громад, залучення людей до прийняття рішень органами влади і стратегічного планування розвитку громад.
 • Організація і проведення подій: воркшопів, форумів, тренінгів, публічних лекцій та інших заходів.
 • Написання грантових заявок і підготовка проєктних пропозицій.
 • У перспективі – робота над дослідженнями й аналітикою у сфері місцевого розвитку.

Частина завдань передбачає фізичну присутність у Києві і поїздки у різні регіони.

Організація має дружню корпоративну культуру з повагою до професіоналізму та особистих кордонів. Cedos має офіс у Києві, також налагоджена практика дистанційної роботи. 

Ми шануємо різноманіття і особливо вітаємо заявки від людей, які належать до вразливих груп, які зазнавали чи зазнають систематичного пригноблення та дискримінації.

Якщо вас зацікавила ця пропозиція, будь ласка, надішліть на адресу info@cedos.org.ua такий перелік документів:

 1. ваше CV;
 2. мотиваційний лист українською мовою у довільному форматі з відповіддю на питання, чому ви хочете долучитися до команди Cedos – окремим файлом, не довшим за 1 сторінку.

У темі листа вкажіть назву позиції, на яку ви претендуєте (“Старш_а експерт_ка”).

Документи будуть опрацьовуватися у порядку надходження. Ми прагнемо закрити позицію якнайшвидше. Як тільки знайдемо кандидатку чи кандидата, з яким домовимося про співпрацю, зробимо відповідне уточнення в цьому оголошенні.