Cedos – це аналітичний центр і спільнота, що досліджує соціальний розвиток в Україні з 2010 року (детальніше про нас). Зараз організація працює над аналізом можливостей відновлення і зменшення негативних наслідків війни у сферах житла, освіти, соціального захисту, а також місцевого розвитку. Окрім досліджень і аналітики, Cedos займається поширенням знань і залученням громад до прийняття рішень, допомагає покращити державні політики і працює над розвитком спільноти підтримки прогресивних змін.

Що ми очікуємо

 • Обізнаність і інтерес до роботи з темами Cedos, готовність відстоювати наші цінності.
 • Досвід написання успішних грантових заявок для українських і міжнародних донорів.
 • Досвід підготовки комерційних пропозицій для українських і міжнародних замовників буде перевагою.
 • Досвід складання бюджетів проєктів.
 • Досвід роботи з темами Cedos; дослідницькими, аналітичними, адвокаційними проєктами; проєктами місцевого розвитку буде перевагою.
 • Володіння українською і англійською мов на рівні, достатньому для написання конкурентних грантових заявок або комерційних пропозицій.

Що на вас очікує

 • Підготовка заявок на грантові конкурси, комерційних пропозицій на тендери або на запит замовників, участь у складанні бюджетів проєктів.
 • Консультування з приводу підготовки і написання грантових заявок, планування проєктів, у тому числі, для територіальних громад.
 • Участь у складанні фандрейзингової стратегії організації, складання оперативних фандрейзингових планів.
 • Організація роботи команди над підготовкою грантових заявок і комерційних пропозицій.

Загальні питання

Організація має дружню корпоративну культуру з повагою до професіоналізму та особистих кордонів. Cedos має офіс у Києві, також налагоджена практика дистанційної роботи. 

Ми шануємо різноманіття і особливо вітаємо заявки від людей, що належать до вразливих груп, які зазнавали чи зазнають систематичного пригноблення та дискримінації.

Якщо вас зацікавила ця пропозиція, будь ласка, надішліть на адресу info@cedos.org.ua з назвою позиції, на яку ви претендуєте («Фандрейзер_ка»), у темі листа такий перелік документів:

 1. ваше CV;
 2. мотиваційний лист українською мовою у довільному форматі з відповіддю на питання, чому ви хочете долучитися до команди Cedos – окремим файлом, не довшим за 1 сторінку.

Документи будуть опрацьовуватися у порядку надходження. Ми прагнемо закрити позиції якнайшвидше. Як тільки знайдемо кандидаток чи кандидатів, з якими домовимося про співпрацю, відповідні пропозиції в цьому оголошенні будуть помарковані таким чином, щоби їхня неактуальність була зрозумілою.