![](https://cedos.org.ua/wp-content/uploads/0_obkladynka-2-1024x1024.jpg)
![](https://cedos.org.ua/wp-content/uploads/1_soczhytlo-1-1024x1024.jpg)
![](https://cedos.org.ua/wp-content/uploads/2_soczhytlo-1-1024x1024.jpg)
![](https://cedos.org.ua/wp-content/uploads/3_soczhytlo-1024x1024.jpg)
![](https://cedos.org.ua/wp-content/uploads/4_soczhytlo-1024x1024.jpg)
![](https://cedos.org.ua/wp-content/uploads/5_soczhytlo-1024x1024.jpg)
![](https://cedos.org.ua/wp-content/uploads/6_soczhytlo-1024x1024.jpg)
Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та Чорноморського фонду регіонального співробітництва. Її зміст є виключною відповідальністю аналітичного центру Cedos і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та Чорноморського фонду регіонального співробітництва.
Підтримати Cedos
Під час війни в Україні ми збираємо та аналізуємо дані про її вплив на українське суспільство, зокрема, у сферах житла, освіти, соціального захисту й міграції