Анонс події

Сьогодні організаціям та ініціативам громадянського суспільства часто доводиться підтримувати свою діяльність за допомогою зовнішнього фінансування. Деякі організації можуть найняти професійн_у фандрейзер_ку, водночас інші пишуть проєктні заявки без додаткових ресурсів. Врешті майже всі мають схожі досвіди й виклики, пов’язані зі співпрацею та спілкуванням з донорськими організаціями. Існують також різні типи донорів – міжнародні фонди, приватні ініціативи, місцеві органи влади та навіть сама громада. Усі вони мають власні, не завжди очевидні очікування та цілі.

Фандрейзинг часто є невидимою і не завжди оплачуваною частиною роботи в третьому секторі, хоча й безпосередньо впливає на майбутнє організацій громадянського суспільства. Пропонуємо поговорити про фандрейзинг, взаємодію з донорами та роль, яку це відіграє в стабільності та розвитку громадських організацій та ініціатив.

Ми раді запросити вас обговорити ці проблеми 11 листопада о 10 годині за Київським часом. Учасни_ці майстер-класу зможуть дізнатися про практичні питання та виклики фандрейзингу від представни_ць Спільнокошту, ГО «Театр для діалогу» та Arbeiterkind e.V. Крім того, у вас буде можливість поділитися власним досвідом та рефлексіями щодо збору коштів у ваших проєктах.

  • Як забезпечити стабільність своєї організації за допомогою донорських коштів?
  • Як пояснити чи кількісно визначити кількість годин і необхідних ресурсів? Як знайти хороший баланс між результатами і наявними ресурсами?
  • Як об’єднати взаємні очікування та посилити співпрацю між донорами та грантоотримувачами?
  • Які можливості та перешкоди у зборі коштів, якщо ви – низова ініціатива?
  • Як боротися з прекарністю праці в організаціях громадянського суспільства? Які практики та політики можуть запобігти вигоранню активіст_ок?

Спікер_ки:

  • Оксана Потапова, незалежна експертка, Київ;
  • Ірина Соловей, директорка української краудфандингової платформи «Спільнокошт», Київ
  • Енн Сталфорт, керівниця відділу фандрейзингу Arbeiterkind e.V., Берлін.

Майстер-клас фасилітуватиме Альона Каравай, співзасновниця ГО Інша освіта й співзасновниця та керуюча партнерка агенції “proto produkciia”.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням. Дедлайн для реєстрації – 10 листопада 18:00. Усі інструкції з доступу ви отримаєте перед подією. Захід відбудеться онлайн англійською мовою.