Анонс події

У середу, 5 червня, о 16:00 за Берліном Cedos презентує на круглому столі аналітичну записку «Гендерно чутливе відновлення і розвиток на місцевому рівні: 20 рекомендацій».

Подія відбудеться у конференц-центрі Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Берліні, приєднатись можна наживо в Берліні, для цього зареєструйтесь за посиланням.

  • Дата та час: 05.06.2024, 16:00 за Берліном
  • Адреса проведення: Schumannstr. 8. 10117 Berlin
  • Мова заходу: англійська

«Забезпечення гендерної рівності» та «нікого не залишити осторонь» від самого початку були частиною керівних принципів відновлення України. Їхня реалізація в умовах російської війни проти України залишається складним завданням. Національна політика та міжнародні партнери повинні забезпечити сприятливе рамкове законодавство, управління та механізми фінансування. Однак безпосередня взаємодія з окремими вразливими групами відбувається на рівні муніципалітетів, де проживають травмовані або переміщені особи, жертви гендерно зумовленого насильства, сім'ї загиблих чи поранених військовослужбовців. Провідну роль тут відіграють місцеві адміністрації.

Cedos проаналізував критичні сфери діяльності на місцевому рівні для забезпечення гендерної чутливості процесу відновлення та соціального захисту вразливих груп населення. Під час експертного круглого столу відбудеться обговорення ключових висновків цього дослідження. Текст записки буде опубліковано на нашому сайті після події.

Участь у заході візьмуть:

  • Тамара Хурцидзе, Cedos;
  • Юлія Гвоздович, ГО «Батьки в дії»;
  • Ульріке Гопп-Нішанка, Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (участь підтверджується);
  • Імке Хансен, Libereco e.V.

Модератор: Йоханнес Фосвінкель, керівник Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.