Анонс події

Сьогодні ми бачимо, як капітал продовжує захоплювати Київ, щоб завтра отримати з нього прибутки. Зелені зони, історична спадщина, власність громади та міський простір перетворюються в джерело ренти, яка сама є спекуляцією на нашому майбутньому. Як громаді повернути собі це майбутнє та право на місто?

Як зробити так, щоб «гра за правилами» не перетворилась в гру з єдиним правилом - хто має гроші, той і правий? Що сьогодні ми можемо взяти з вчорашнього успішного досвіду боротьби? Ми не певні того, яким буде завтра, але спробуємо подумати, яким ми хочемо бачити «після завтра».

Екскусію проведе географ і аналітик Cedos Павло Федорів.

Прогулянка відбудеться 12 червня, о 10:00. Місце зустрічі ми повідомимо зареєстрованим. На жаль, поки ми змушені закрити реєстраційну форму через велику кількість охочих. За наявності вільних місць ми відкриємо донабір.

Маємо обмежену кількість місць і зможемо запросити лише 20 людей. Під час екскурсії ми просимо вас дотримуватися дистанції та одягати маски. Якщо напередодні екскурсії ви почуваєте себе погано, залишайтеся вдома і попередьте організатор_ок.

Програму форуму шукайте тут.

Під час екскурсії ми пропонуємо вам ділитися фотографіями і враженнями за хештегом #urbanforum_walks. Автори і авторки найпопулярніших публікацій отримають у подарунок українське видання книжки географа Девіда Гарві «Бунтівні міста. Від права на місто до міської революції».

Захід є частиною Українського урбаністичного форуму «Після завтра», який проводить Cedos за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine.