Анонс події

Раді сповістити, що Український урбаністичний форум 2024 відбудеться у Чернівцях! Це вже шостий форум, і цього року ми хочемо звернути увагу на взаємодію суспільства та простору, а також будемо говорити про те, як створювати справедливі та доступні міста.

  • Коли? 13-14 вересня
  • Де? Чернівці
  • Як? Дводенна офлайн-подія
  • Робочі мови події: українська та англійська з синхронним перекладом
  • Участь у форумі безоплатна
  • Зареєструйтесь, щоб взяти участь

Тема цьогорічного форуму «Суспільство і простір». Протягом двох днів ми будемо говорити про звʼязок соціального та просторового розвитку українських міст. Наскрізними темами Форуму стануть оновлення житлової політики та розвиток соціального житла в Україні, планування інклюзивного та сталого міського майбутнього, мобільність та розвиток громадського транспорту, перспективи розвитку освіти у сфері міських студій і планування.

Форум поєднає у собі як вертикальні формати панельних дискусій та презентацій, так і горизонтальні активності, зокрема прогулянки, воркшопи та неформальне мережування. Крім цього, Український урбаністичний форум 2024 стане майданчиком для зустрічі та обміну досвідом серед представників і представниць низових ініціатив, органів місцевого самоврядування, дослідницьких інституцій та міжнародних організацій.

Український урбаністичний форум продовжує бути мандрівною подією і цьогоріч на запрошення наших локальних партнерів подія відбудеться у Чернівцях. Учасниці та учасники форуму матимуть нагоду дослідити місто, познайомитися з місцевими активістками та активістами, а також дізнатися про пріоритети розвитку Чернівців на найближчі роки.

Цьогорічний форум відбудеться за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні. Головний локальний партнер — Чернівецька міська рада. Головний інформаційний партнер — урбаністична платформа Mistosite.

Якщо ви хочете стати партнерами події або маєте ідеї та теми, які хотіли б обговорити в межах форуму — напишіть нам на пошту urbanforum@cedos.org.ua.