Анонс події

Чого ми не знаємо про житлову екосистему в США? Які уроки США засвоїли у житловій сфері? Разом із Девідом А. Смітом, засновником/генеральним директором Affordable Housing Institute, ми обговоримо міфи та реальність житлової екосистеми в Сполучених Штатах.

Інститут доступного житла, заснований у 2002 році, є консалтинговою компанією, яка спеціалізується на політиці доступного житла, фінансах і розвитку в усьому світі. Інститут співпрацює з інноваторами, які працюють на користь бідних, щоб усунути системні перешкоди доступному житлу та покращити житлові екосистеми за допомогою досліджень, інновацій та дій.

Веб-сайт: https://www.affordablehousinginstitute.org/

Мова заходу: англійська.

Спікер: Девід А. Сміт, Інститут доступного житла, засновник/генеральний директор.

Модераторка: Анастасія Боброва, аналітикиня та менеджерка проєктів Cedos.

Подія відбудеться онлайн у Zoom. Щоб приєднатися та мати можливість долучитися до обговорення, зареєструйтеся за посиланням: https://cutt.ly/PZgAfjM 

Захід також транслюватиметься на сторінці Cedos у Facebook. Відео буде опубліковано на YouTube-каналі Cedos.

Ми працюємо над пошуком сталих рішень для відбудови житла і оновлення житлової політики в Україні в рамках аналітично-дискусійної ініціативи Re.Housing for Ukraine. Подія є частиною цієї ініціативи.

Організовано у співпраці та за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва та Європейського Союзу; а також в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку впроваджує Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Відео події