Конкурс Cedos та Інституту європейської політики (IEP) на участь у навчальному візиті до Берліна завершився. Всього ми отримали 97 заявок від охочих взяти участь у поїздці.

Раді повідомити, що, врахувавши велику кількість якісно підготованих заявок від вмотивованих заявни_ць, ми погодили 10 перемож_ниць замість 8, оголошених у початкових умовах конкурсу. Дякуємо всім, хто подавали заявки і поширювали конкурс.

Учасниці та учасники навчального візиту матимуть програму зустрічей, спілкування й знайомства з представни_цями німецьких громадських організацій, аналітичних центрів, а також політик_инями. Програма візиту передбачає обмін досвідом і обговорення з німецькими колегами таких тем:

  • Як працюють німецькі аналітичні центри та громадські організації і що українські ГО можуть запозичити у них для своєї роботи?
  • У чому полягають складнощі міжкультурної комунікації та як їх подолати?
  • Як відбувається співпраця між громадським сектором та органами влади і як можна її розбудовувати?

Ми сподіваємось мати в майбутньому ще більше можливостей для знайомства, обміну досвідом і розбудови співпраці з європейськими партнерками та партнерами.

Навчальний візит відбувається в межах проєкту «UA Transformation Lab», що є спільним проєктом IEP, Cedos, Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» та Центру «Нова Європа» і реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Метою проєкту є посилення українських аналітичних центрів та громадських організацій, поглиблення їхньої співпраці з місцевими органами влади і надання необхідних інструментів для ефективного сприяння процесам відновлення та євроінтеграції.