Як живе аналітичний центр?

Напередодні нового року ми опублікували трейлер подкасту «Аналітичний центр», а вже сьогодні вийшов перший епізод!

У подкасті буде 6 епізодів, які будуть виходити кожні два тижні у п’ятницю. Ми розповімо, чи можна довіряти результатам опитування, якщо вас не запитали, як поєднувати декілька методів у дослідженні та що з цього вийде, навіщо проводити фокус-групи та інтерв’ю, якщо існують кількісні опитування, а ще скільки аналітиків та аналітикинь потрібно, щоби переїхати в новий офіс.

У першому епізоді подкасту ми поговоримо про аналітичні центри та особливості їхньої роботи в Україні, розповімо, як пишемо заявки, чи приймаємо замовлення, чому розпилюємо меблі, якими цінностями керуємось у своїй діяльності.

Про це розповідатимуть: ведуча подкасту, аналітикиня й керівниця проєктів Cedos Анастасія Боброва, а також гості епізоду аналітикиня й керівниця проєктів Cedos Марія Куделя та директор Cedos Іван Вербицький. Монтаж і звук: Катерина Бабич.

Послухати можна тут:

Подкаст виходить в рамках проєкту «Зміцнення організацій громадянського суспільства для підтримки реформ в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми Matra Королівства Нідерланди.