Здійснюємо лагідну експансію на нові платформи!

Цього року Український урбаністичний форум відбувається онлайн через карантин, саме тому ми кардинально змінили його формат, і вже провели 6 онлайн-подій, продовжуємо публікувати статті, а тепер стартує наш подкаст.

У першому сезоні подкасту “Ринок вирішить?” буде 10 епізодів. В них ми намагаємося сформулювати, що таке урбаністика, як міста розвиваються за капіталізму, як забезпечити гідні умови життя для мешканок і мешканців, і чи може ринок вирішити ці питання (коротка відповідь: ні).

Отож, два вихідних – два епізоди, пропонуємо провести їх з нашим подкастом.

Перший епізод – про те, що ж означає це слово “урбаністика”, хто і чиї інтереси має захищати, в якому місті співають гроші, а капітал приземляється у будь-які райони, і які лавочки достатньо урбаністичні.

У другому епізоді розповідаємо, чому житлове – це політичне, шукаємо податок на нерухомість, думаємо, що робити із застарілими будинками, і чому не можна просто зробити, як в Європі.

Послухати можна тут:

Anchor

Apple Podcasts

Google podcasts

Говорять: Анастасія Боброва, керівниця Українського урбаністичного форуму, аналітикиня Cedos, Павло Федорів, аналітик Cedos, та Іван Вербицький, директор Cedos. Звук і монтаж: Катерина Бабич.

Подкаст виходить у рамках Українського урбаністичного форуму, який цього року відбувається онлайн через карантин, за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля.