Запускаємо новий сезон подкасту «Ринок вирішить?»!

У другому сезоні ми будемо говорити про міське питання, і як різні актори його визначають. Розповімо, чому міські питання – завжди політичні, і як майбутнє міст залежить від тих, хто приймає рішення. Поспілкуємось з представницями й представниками ГО, аналітичних центрів, низових ініціатив, і будемо намагатись зрозуміти їхнє бачення майбутнього міст.

А наш перший епізод – про те, як живе Білорусь. Точніше, як живуть білоруські міста, які ділять з українськими пострадянське минуле.

  • Як корупція і непрозорість впливають на розвиток пострадянських міст, і що з цим робити?
  • Як білоруські містянки й містяни долучаються до творення змін на локальному і державному рівні?
  • Як розвивається урбаністична освіта в Україні та Білорусі?
  • Що є перешкодою для розбудови комфортних, безпечних, сталих міст?

А ще розповімо, як боротися з високими бордюрами, чому сварки дворами призводять до партисипації, і що буде з містами після завтра.

В описі епізоду на платформах можна також знайти рекомендації, що почитати й подивитись.

Послухати можна тут:

Запрошуємо ділитися думками у наш чат у телеграмі. Крім цього, пропонуємо ділитися відгуками про подкаст за хештегом #ринокневирішить

Говорять: Анастасія Боброва, керівниця Українського урбаністичного форуму, Андрєй Карпєка, дослідник, Мінська урбаністична платформа, Павло Федорів, аналітик Cedos. Монтаж і звук: Катерина Бабич.

Подкаст виходить у рамках Українського урбаністичного форуму «Після завтра» за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine.